Teenused
Lemmik
Minu konto

Teie ostukorv on tühi!

Keskkonnasõbralikud nõud Teie peole


Inimeste teadlikkuse kasvades ja ökoloogia suundumuse suurenedes muudavad ühekordselt kasutatavate lauanõude ja peotarvikute tootjad ka tootmistehnoloogiat: üritades loobuda plastikust ning otsivad alternatiivseid tooraineid, mis säilitaksid toote omadused, kahjustamata keskkonda.

Enamik tootjaid tutvustab juba praegu uusi tooteid, mille tootmisel kasutatakse selliseid materjale nagu bambus, palmi lehed, suhkruroog, puit ja vastutustundlikult taaskasutatud paber. Kogu tootmisprotsess on sertifitseeritud mahepõllumajanduse standardite järgi ning turule toodud tooted on vastupidavad, stiilsed ja sobivad suurepäraselt erinevateks pidude kaunistamiseks.

Ühekordselt kasutatavate lauanõude alternatiivina pakuvad mõned tootjad korduvkasutatavaid nõusid– kas siis peolauale või miks mitte ka igapäevaselt kodus kasutamiseks.

Tugevad kausid ja kandikud snäkkidele, metallist joogikõrred – need on stiilsed ja keskkonnasõbralikud alternatiivid, mida on mugav kasutada erinevatel pidudel.

PARTY INBOX peoeksperdid jälgivad peotarvete ning nõude uusimaid tendentse ning pakuvad teie eksklusiivseks peoks stiilseid ja keskkonnasõbralikke nõusid.

www.partyinbox.lt Sait kasutab küpsiseid. Kui nõustute küpsiste kasutamisega, klõpsake nuppu "Nõustun" või jätkake sirvimist. Saate oma nõusoleku igal ajal tühistada, muutes oma veebibrauseri seadeid ja kustutades salvestatud küpsised. Lisateavet küpsiste kohta saate

HEELIUMIGA ÕHUPALLIDE kimpe saad osta mitte ainult poest, vaid ka WOLT äpist Tallinnas.