Lemmik
Minu konto

Teie ostukorv on tühi!

1. Valige soovitud toode ja asetage see ostukorvi (Lisa ostukorvi).

Valige toode ja lisage see oma ostukorvi. Kui soovite osta rohkem, jätkake otsingut. Ostukorvi kasti paremal kuvatakse ostukorvi lisatud toodete kogus. Kui olete ostud lõpetanud, klõpsake nuppu "Vaata ostukorvi". Ostukorvis saate muuta selle sisu ja tellitud toodete arvu (väli "Kogus"). Toodet saab eemaldada ostukorvist, tehes linnuke ruudu siis ja seejärel klõpsates nuppu "Tühjenda väljad". Suurte koguste tellimiseks võtke meiega eelnevalt ühendust.

2. Teil on võimalik osta registreerimata või siis registreeruda uueks PartyInbox.ee liikmeks.

Registreeritud kasutajad saavad esimesena teada meie uudistest, eripakkumistest ja blogiideedest. Järgmine kord sisse logides, ei pea te andmeid enam uuesti täitma.

Kõik tärniga märgitud väljad on kohustuslikud. Edukast registreerimisest teavitatakse teid e-posti teel.

3. Informatsioon.

Siin tuleb sisestada kättetoimetamise aadress ja muud kontaktandmed. Siin saate valida ka tarneviisi:

- kohaletoimetamine koju / kontorisse – 4,60 €

- tarnimine Omniva postiautomaati – 3,9 €

TÄHELEPANU! Kõik tärniga märgitud väljad on kohustuslikud.

4. Maksmine.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean euismod bibendum laoreet. Proin gravida dolor sit amet lacus accumsan et viverra justo commodo. Proin sodales pulvinar tempor. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Nam fermentum, nulla luctus pharetra vulputate, felis tellus mollis orci, sed rhoncus sapien nunc eget.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean euismod bibendum laoreet. Proin gravida dolor sit amet lacus accumsan et viverra justo commodo.

5. Patvirtinimas

Siin näete oma tellimuse kõik üksikasjad, mida saab vajadusel muuta

Valige endale kõige mugavam viis kauba eest tasumiseks:

  - elektrooniline pangandus (PaySera)

  - Pangaülekanne Partyinbox.lt kontole.

5. Kinnitamine

Kui olete kõik väljad õigesti täitnud, kinnitatakse teie tellimus. Kogu informatsioon teie tellimuse kohta saadetakse e-postile

Küsimuste korral helistage: +372 56 900 939.

Oluline: Tähtis on märkida ära, et olete tutvunud meie e-poe reeglitega. Need reeglid on ka ühtlasi ost - müügileping.

Teie tellimus on edukalt saadetud! Kokkuvõte ja makseandmed saadetakse registreerimise ajal esitatud e-posti aadressile.

www.partyinbox.lt Sait kasutab küpsiseid. Kui nõustute küpsiste kasutamisega, klõpsake nuppu "Nõustun" või jätkake sirvimist. Saate oma nõusoleku igal ajal tühistada, muutes oma veebibrauseri seadeid ja kustutades salvestatud küpsised. Lisateavet küpsiste kohta saate

HEELIUMIGA ÕHUPALLIDE kimpe saad osta mitte ainult poest, vaid ka WOLT äpist Tallinnas.