Blogi

8 dekoratsiooni ideed looduses tähistamiseks

2020/05/05Party Inbox

Kas tunnete, et loodus ärkab ellu? Päike hellitab üha enam oma kiirtega, õhutemperatuur tõuseb vähehaaval ja meelitab meid kõiki jalutama minema, pikniku pidama või sõpradega lõbusalt terrassil või aias istuma. Pärast sügist ja talve, ilmselt nii mitmedki meist igatsevad südamlike vestlusi pere ringis või sõpradega, nii et üha enam unistame ajaveetmisest ja miks mitte ka peost looduses, eks? Ja olgem ausad, me ei soovi tavalist pidu , nii et oleme välja pakkunud mõned ideed, mis muudavad istumise sõpradega eriti värvikaks - uued, avastamata värvid, mis lummavad kõiki.

1. Paberist dekoratsioonid  - pom pomid ja paberist pallid

Ehkki sageli öeldakse, et ükskõik milline on ilm, on oluline hea tuju, kuid kui soovite puhkust kaunistada kohevate pom pomidega ja ilusate paberist pallidega, siis on ilm väga oluline, kui just neid dekoratsioone ei riputa te katuse või varju alla, kus jube vihm ei tee neile liiga. Samuti saate pom-pome ja palle riputada puude külge, asetada maapinnale või lauale, samuti luua nendest fotoseina või teha nendest imelise kaunistuse. Erinevate kompositsioonide loomiseks võite kasutada erineva suuruse ja värvidega pom pome ja palle, nii saate luua muljetavaldavaid variatsioone.

8 dekoratsiooni ideed looduses tähistamiseks

2. Õhupallid

Kas arvate, et õhupallid sobivad ainult siseruumides toimuvateks pidudeks? Te eksite, õhupallid on eriti ainulaadsed mitte ainult seetõttu, et neid saab kasutada nii siseruumides kui ka välitingimustes, vaid ka seetõttu, et nende abiga saate luua mitmesuguseid dekoratsioone. Ja ärge unustage, et on olemas mitte ainult ühevärvilisi kummist õhupalle, vaid ka konfettidega, piltidega õhupalle, samuti mitmesuguste kujudega fooliumist õhupallid. Ja kõige ägedam on see, et igasuguseid õhupalle saab omavahel kombineerida ja luua originaalseid lahendusi nii suurtele kui väikestele pidudele. Peamine on mitte karta katsetada ning otsida erinevaid ideid.

8 dekoratsiooni ideed looduses tähistamiseks

3. LED pirnid

LED-pirnid on üks ilusamaid kaunistusi ükskõik millisele peole. Nad pakuvad  hubasust, romantikat ja aitavad luua maagilise ja erakordse piduliku atmosfääri. Ja ärge arvake, et need sobivad ainult jõuludeks, LED-valgustite kaunistused näevad head välja aastaringselt ja tõenäoliselt igal sündmusel. Neid on lihtne üles riputada, samuti pärast ka alla võtta, ainus asi, mis peab olemas olema, on elekter, kuid see ei ole probleemiks, eks? Kui plaanite veeta pikemat aega looduses, siis mõelge kindlasti LED-pirnidele, sest see on dekoratsioon, mida saate kasutada mitu korda, ja kasutamiseks ettevalmistamine on väga lihtne, peate neid lihtsalt riputama ja sisse lülitama.

8 dekoratsiooni ideed looduses tähistamiseks

4. Paberist, riidest ja plastmassist vanikud

Veel üks eriti võluv kaunistus looduses puhkamiseks on vanikud. Õues tähistamisel on küll soovitatav kasutada plastikust või riidest vanikuid, kuid kui ilm on suurepärane, siis võite valida ka paberi omad. Pidage ainult meeles, et pabervanikutele ei mõju hästi ei vihm ega ka tugev tuul. Aga, kuhu vanikuid riputada? Saate neid riputada puudele, laua servale või kaunistada nendega fotoseina. Ja kui leiate mõne muu valiku, oleme kindlad, et ka see töötab.

8 dekoratsiooni ideed looduses tähistamiseks

5. Lilled

Ärgem unustagem lilli! Kuigi oleme harjunud lilli vaasidesse panema ja nendega lauda kaunistama, on ka muid originaalseid ja väga huvitavaid lahendusi. Võite teha lilledest pärgi, lisada neid õhupallide vanikutega panna neid mini vaasidesse ning riputada puu okstele. Ja kui te juba hakkate mõtlema, millised lilled kaunistaksid eelseisvat pidu, siis soovitame teil vaadata mitte lillepoodide riiulitele, vaid heitke pilk niitude ja metsadesse, sest siin leiate kõige ilusamad lilled, mis mitte ainult ei maksa midagi, vaid näevad ka eriti ilusad ning maalähedased välja. 

8 dekoratsiooni ideed looduses tähistamiseks

6. Padjad ja pleedid

Padjad pole ilusad mitte ainult looduses pikniku kaunistuseks, vaid neid saab kasutada ka väga mugavaks istumiseks, kui teil pole piisavalt toole või muid istumiskohti. Ning kui teile padjad ei meeldi või kui teil pole neid piisavalt, siis võtke üks suur pleed, mille peale saate panna piknikuks kõik vajaminevad maitsvad asjad. Kuid ärge unustage jätta ruumi ka istumiseks.

8 dekoratsiooni ideed looduses tähistamiseks

7. Puidust paletid ja heinarullid

Veel üks väga lahe, kuid samas ka odav idee õuepidude kaunistamiseks on puidust kaubaalused ja heinarullid. Puidust kaubaalused sobivad igaks peoks väljas. Need võivad olla suurepäraseks piknikulauks ja heinapallid võivad olla "toolid". Idee on väga lihtne, kuid tõesti muljetavaldav, nõus?

8 dekoratsiooni ideed looduses tähistamiseks

8. Fotoseinad

Ka looduses on võimalik luua ilus fotonurk, mis jäädvustaks suurema osa peo hetkedest. Ei usu? Mainisime varem, et õhupallid võivad kaunistada ükskõik millist pidu, kuid kas teadsite, et neist saab teha ka fotoseina? Kuid seda saab teha mitte ainult õhupallide, vaid ka mitmesuguste paberikaunistuste abil. Kas olete näinud fotoseinu, mis on valmistatud paberilehvikutest? See on tõesti võluv, eks?

Loodame, et nendest ideedest oli kasu, mis aitaksid Teid looduses luua täiuslikku peo! Soovime teile mõnusat ilma, palju naeru ja lõbusaid hetki peo loomise ja nautimise ajal. Ja ärge kartke improviseerida, sest just siis sünnivad kõige geniaalsemad ideed.

Sarnased tooted
Rohkem ideid

Jälgige meid Instagramis #ČIAGYVENAŠVENTĖS

Mmm…ananassid So who loves pineapples?
#pineapple #pineapplelove #pineapplequote #lovesmellslikepineapples Rõõmsameelne ja värvikas ananassiteemaline pidu on see, mis tõstab tuju igal aastaajal. Lõõgastuge, puhake, nautike päikest ja pange kokku unustamatu troopika temaatiline pidu, kus ei tule puudust heast tujust ja naerust!

#tropicalparty #summervibes #party #aloha #decorationforparty #troopika #troopikaõhtu #õhtu #stiilseddekoratsioonid #dekoratsioonid #suvi #partyinbox #siinelabpidu Do you feel tropical?

www.partyinbox.lt Sait kasutab küpsiseid. Kui nõustute küpsiste kasutamisega, klõpsake nuppu "Nõustun" või jätkake sirvimist. Saate oma nõusoleku igal ajal tühistada, muutes oma veebibrauseri seadeid ja kustutades salvestatud küpsised. Lisateavet küpsiste kohta saate