Blogi

Stiilsed peotarbed: 7 ideed täiuslikuks peo dekoreerimiseks

2019/08/23Party Inbox

Tõenäoliselt kõigil pidudel on üks ühine joon - nimekiri asjadest, mida teha ja mida osta. Toidu ja riietuse kõrval pole kahtlustki, et jõuame punkti, kus peame mõtlema ka laua serveerimise ning selle peale, milliseid peotarbeid me selleks peoks vajame.

Me kõik soovime, et just meie korraldatud pidu oleks kõige stiilsem ja ilusam. Peotarbed mängivad väga suurt rolli pidude korraldamisel ning täna on nende valik väga suur. Keeruline on otsustada ja valida, millised peotarbed on just antud peo jaoks õiged, siinkohal tuleb Teile appi pidude ekspert PARTY INBOX. Me oleme kokku pannud nimekirja peo dekoratsioonidest, mis aitab Teil valida, kuidas ja millega oma pidu kaunistada.

1. Õhupallid ja dekoratsioonid õhupallidest

Oli aeg, kus õhupalle kasutati enamiku laste sünnipäevapidude kaunistamiseks, sest õhupalle seostatakse lapsepõlve ja selle mängulisusega. Kuid ajad muutuvad ning nüüd on õhupallid sobilikud ükskõik millise peo dekoratsiooniks.
Õhupallidest luuakse igasuguse kuju ja suurusega dekoratsioone ja installatsioone, mitte ainult laste sünnipäevapidudeks, vaid ka ettevõtete temaatilisteks pidudeks ning suurejoonelisteks vabaõhuüritusteks.

Valik on piiramatu: ühevärvilised õhupallid, õhupallid mille sees on konfetid, õhupallid piltide või kirjadega, fooliumõhupallid, ombre- või peegel-efektiga õhupallid…

Numbrikujulised õhupallid on aga eriti lemmikud aga noorte seas, kes tähistavad oma 18. sünnipäeval.

Stiilsed peotarbed: 7 ideed täiuslikuks peo dekoreerimiseks

Õhupalle võib puhuda kas õhu või heeliumigaasiga. Õhupallidest saate luua kõikvõimalikke variante: see võib olla pelgalt heeliumi õhupallide kimp või kogu õhupallide “laine” - kõige tähtsam on lihtsalt sobitada nende värvid sina valitud värvidega ja muude pidulike kaunistustega.

Ja kui soovite tõesti suurt efekti, kaunistab kogu õhupallide sein sina pidustust eriti suurejooneliselt. Sellise fotoseina juurde kiirustavad sina peo külalised kindlasti pildistama.

Stiilsed peotarbed: 7 ideed täiuslikuks peo dekoreerimiseks

2. VANIKUD JA PABERIST DEKORATSIOONID

Pidulike dekoratsioonide valik on tõesti väga suur. Ühed kõige populaarsemad on stiilsed paberist dekoratsioonid ning neid võib olla mitmesuguseid. Kõige paremini sobivad peoruumi kaunistamiseks aga erinevad vanikud. Plastikust vanikuid kasutatakse ka vabaõhuürituste, laevade või kohvikute terrasside kaunistamiseks. Õues tähistamiseks soovitame alati valida plastikust vanikud, mis taluvad paremini tuult ja on vihma suhtes vastupidavad.

Rippuvaid dekoratsioone saab kinnitada valgustite, akende või kardinate külge. Tuti vanikud sobivad dessertlaua serva või lapsetooli kaunistamiseks. Eriti populaarsed on aga kärgpallid, puhvis pallid ning stiilsed paberist lehvikud, mis avanevad lilledena. Sellised peotarbed saab riputada lakke või seinale, luues niimoodi ilusa tausta. Nendega saab isegi varjata koledat seina, mida Te ei soovi, et sina külalised näeksid.

Ja kõige suurejoonelisem pidulik kaunistust sellistest dekoratsioonidest on stiilne fotosein, millel on kaunid mälestused garanteeritud.

Stiilsed peotarbed: 7 ideed täiuslikuks peo dekoreerimiseks

3. DEKORATSIOONI TIKUD

Kui laud on kaetud mitmesuguste erinevate suupistete ja toitudega, kuid soovite lisada veel väikest nüansi, siis selleks ongi imelised dekoratsiooni tikud - nagu „kirss tordil”, mis elavdab tervet peolauda. Dekoratsiooni tikud võivad olla temaatilised - laste sünnipäevadeks või täiesti neutraalsed ja stiilsed - täiskasvanute pidude või isegi pulmade jaoks.

Mõnikord kasutatakse neid peamiselt nende funktsionaalsuse tõttu - ühe ampsu suupistele . Sel juhul on neid vaja märkimisväärselt palju. Pikemad dekoratsiooni tikud sobivad suurepäraselt puu- või juurvilja varraste valmistamiseks. Kuid enamasti on dekoratsiooni tikud lihtsalt väga kena ja stiilne lauakaunistuse element, torgatud  juustu või magusate suupistete, võileibade või koogikeste sisse. Nendega saame kaunistada isegi piduliku tordi! Nii nagu teisedki peotarbed on dekoratsiooni tikud suurepärane valik igale peole, mida me soojalt kasutada soovitame.

Stiilsed peotarbed: 7 ideed täiuslikuks peo dekoreerimiseks

4. PABERKÕRRED

Paljude lemmik kuid samas ka palju arutelu pakkunud kõrred…Plastikust kõrred võime juba jätta mineviku – nüüd on moes metallist ja paberkõrred.

Need pole kindlasti igapäevaelus vajalikud, kuid millised on pidulikud kaunistused ilma stiilsete paberkõrred? Triibuline, täpiline pärlmutter või läikiv – suurepärased kõrred on funktsionaalsed ja kõigi lemmikud. Meil on olemas isegi painduvad kõrred, et lastel oleks veelgi mugav juua. Kõige paremini näevad paberkõrred välja klaaspudelites koos mahla või mõne kokteiliga. Kuid kui kahtlete paberkõrre vastupidavuses, siis võime Teid rahustada sellega, et kolme tunnise peo peavad need ilusti vastu, seda ainult sel juhul, kui Te neid ei näri. Pidage aga meeles seda, et paberkõrred ei ole mõeldud alkohoolsetele jookidele…

Stiilsed peotarbed: 7 ideed täiuslikuks peo dekoreerimiseks

5. LAUA KONFETID

Laua konfetid on veel üks peotarvete elementidest. Väike, kuid suure efektiga, eriti kui laua taust on igav ja ühevärviline ning Te soovite lisada õrna dekooriefekti. Puistatavad lauakonfetid võivad olla kas paberist või läikivast fooliumist. Nad võivad olla kas ümmargused, tähekese või südame kujulised jne. Soovitame sellised konfetid kombineerida laua- ning teiste dekoratsiooni värvidega, siis teevad nad nö „oma töö” suurepäraselt ära – täidavad näiteks laual tühjad kohad ja ühendavad peoruumi üldise meeleolu. Enne nende kasutamist mõnes restoranis või lastetoas, tehke eelkõige kindlast, et tohite neid seal kasutada.

 

Stiilsed peotarbed: 7 ideed täiuslikuks peo dekoreerimiseks

6. TORDIKÜÜNLAD

Milliseid neid ainult ei ole. Pikad ja lühikesed, sirged ja keerdus, puhutavad ja mitte ära puhutavad jne. Me teame oma kogemusest - küünlaid ei ole kunagi liiga palju. Nagu dekoratsiooni tikud, võib ka küünal olla “kirss tordil”, mis muuda ka lihtsaima omatehtud koogi imeliseks kunstiteoseks. Sellisele lihtsalt koogile sobivad suurepäraselt pikad stiilsed nii koogi kui ka peovärvidega kokkusobivad küünlad. Laste sünnipäevadel kasutatakse kõige enam numbri kujuga küünlaid, mille värve saab valida vastavalt tordi või peo värvidele. Kui tort on ise väga uhke, siis sobib selle kaunistamiseks lihtsalt paljudest väikestest värvilistest küünaldest.

Stiilsed peotarbed: 7 ideed täiuslikuks peo dekoreerimiseks

7. STIILSED ÜHEKORDSED NÕUD

Kas ühekordsed nõud saavad olla stiilsed? Meie ütleme, et saavad! Nii stiilsed kui ka kõrge kvaliteediga.

Kui pidu on eriti luksuslik, ei kasuta te tõenäoliselt ühekordseid nõusid, kuid siiski vajate te sinna värvilisi paberist salvrätikuid. Kuid kui pidu on aga selline vabamas vormis, sobivad ühekordsed nõud sinna ideaalselt, eriti aga sellepärast, et tänapäeval on neid nii laias valikus, et igaüks leiab omale sobiva. Ühekordsed nõud võivad olla nii triibulised kui täpilised, nii matt kui ka läikivad jne.

 Eriti oluline on mainida, et meie pakutavad ühekordselt kasutatavad nõud on äärmiselt kõrge kvaliteediga, nii et sina külalised hindavad nende kvaliteeti ja stiilsust.

Täiskasvanutel soovitame kasutada ühevärvilisi ühekordseid nõusid või temaatilised nõud, juhul kui peoõhtu on mingi temaatikaga – näiteks Hollywood või Hawaii. Laste peotarbeks soovitame kasutada erksaid värve või siis nõusid laste lemmik tegelastega. Kuna laste sünnipäevadel kasutatakse kõige rohkem temaatilisi ühekordseid nõusid. Multika kangelasteta on laste ühekordsete nõude kasutamine viimastel aastatel muljetavaldavalt suurenenud: väikesed sünnipäevalised saavad nautida ühekordseid nõusid ja kaunistusi haldjate, traktorite, lennukite või näkkide teemadel. Igal aastal näeme kuidas uued kollektsioonid otsustavad järgmise aasta sünnipäeva tähistamise.

Ühekordsed nõud ei pruugi olla kõige olulisemad peotarbed, kuid meie soovitus oleks neid ikkagi lisada oma peokaunistusteks.

 

Stiilsed peotarbed: 7 ideed täiuslikuks peo dekoreerimiseks

Usume, et ka pisiasjad on olulised ning et iga peodekoratsioon on oluline. Kui juba otsustasite tähistada, siis miks mitte teha seda stiilselt. Valige välja 2-3 värvi ning sinapidu saab olema täiuslik. Kuid kui tekib mingi kahtlus, pöörduge julgelt PARTY INBOX pidude eksperdi poole!

Stiilseid pidusid!

Sarnased tooted
Rohkem ideid

Jälgige meid Instagramis #ČIAGYVENAŠVENTĖS

Lõõgastuge, puhake, nautike päikest ja pange kokku unustamatu troopika temaatiline pidu, kus ei tule puudust heast tujust ja naerust!

#tropicalparty #summervibes #party #aloha #decorationforparty #troopika #troopikaõhtu #õhtu #stiilseddekoratsioonid #dekoratsioonid #suvi #partyinbox #siinelabpidu Do you feel tropical? Pole üldse tähtis, kas pidu on veel väga kaugel, aga flamingod Just #flamazing Kas Sa igatsed juba piknikke looduses?

www.partyinbox.lt Sait kasutab küpsiseid. Kui nõustute küpsiste kasutamisega, klõpsake nuppu "Nõustun" või jätkake sirvimist. Saate oma nõusoleku igal ajal tühistada, muutes oma veebibrauseri seadeid ja kustutades salvestatud küpsised. Lisateavet küpsiste kohta saate